Kolejny raz zabrzmiały dźwięki kolęd na Spotkaniu Opłatkowym w Przygodziczkach

Święta Bożego Narodzenia to dla wielu najpiękniejsze, najcieplejsze, rodzinne, pełne radości  chwile. Każdy z nas pewnie chciałby, aby trwały choć troszkę dłużej. Pewnie dlatego już z początkiem grudnia czuć, słychać i widać świąteczne przygotowania do tego wyjątkowego spotkania Wigilijnego, które łączy i napełnia nasze serca niezwykłą radością, życzliwością, której na co dzień czasami tak bardzo nam brakuje. W naszej szkole przygotowania te również miały miejsce. Dzieci pod opieką Pani Bogumiły Kardaś, intensywnie ćwiczyły przed występami jasełkowymi, świątecznymi ucząc się pięknych kolęd, pastorałek, wierszy oraz przygotowując wraz z rodzicami  stroje.

W dniu 17 grudnia 2017r. przedstawiły swoje umiejętności na Spotkaniu Opłatkowym dla mieszkańców Przygodziczek. Po  przedstawieniu wręczyły wszystkim obecnym własnoręcznie zrobione kartki świąteczne, dzieliły się opłatkiem i składały życzenia. Rodzice oraz zaproszeni goście byli zachwyceni występami dzieci.

Drodzy Rodzice serdecznie Wam dziękujemy za pomoc w przygotowaniu tego wyjątkowego spotkania, a młodym  aktorom należą się pochwały za pokonanie tremy, wczucie się w role, a przede wszystkim za umiejętność działania w grupie, dzięki czemu wspólnie stworzyły piękne występy.