Warsztaty plastyczne w ramach projektu ,,Wieczornica Patriotyczna dla Niepodległej”.

Dnia 22 listopada odbyły się w naszej szkole warsztaty plastyczne dla uczniów i rodziców , których uczestnicy wykonywali biało- czerwoną biżuterię.

Warsztaty poprowadziła nasza uzdolniona emerytka – pani Bogusława Guździoł, która jak zawsze z wielką cierpliwością i życzliwością demonstrowała jak z koralików i tasiemek wyczarować korale, bransoletki, kolczyki, opaski na włosy i ozdobne spinki.

Warsztaty były też okazją do miłego spotkania przy kawie i herbacie.

Warsztatami listopadowymi zakończyliśmy realizację zadania publicznego pn.”Wieczornica Patriotyczna dla Niepodległej” finansowanego przez Gminę Przygodzice ,realizowanego przez Agroturystyczne Stowarzyszenie Ziemi Ostrowsko-Ostrzeszowskiej „W Siodle” we współpracy ze Szkołą Podstawową im. Marii Konopnickiej w Przygodziczkach.

Projekt trwał od kwietnia do listopada 2018 roku.

W ramach projektu odbyły się :

-warsztaty plastyczne dla uczniów i rodziców  w maju i w listopadzie , których uczestnicy wykonywali biało- czerwone dekoracje oraz biżuterię.

-dwa konkursy dla mieszkańców Przygodziczek : Krzyżówka Majowa i Krzyżówka Listopadowa , których zwycięzcy otrzymali flagi państwowe z drzewcem i uchwytem.

-Wieczornica Patriotyczna

 

.