Już wkrótce rozpoczną się zajęcia w ramach projektu „ NOWOCZESNA EDUKACJA W SZKOŁACH GMINY PRZYGODZICE”!

Szanowni Rodzice , drodzy uczniowie ,

Z ogromną radością pragnę poinformować, iż nasza szkoła, wraz z innymi placówkami z terenu Gminy Przygodzice przystąpiła do projektu „ Nowoczesna edukacja w szkołach Gminy Przygodzice” finansowanego ze środków Unii Europejskiej.

W ramach tego projektu zostaną zorganizowane dodatkowe zajęcia z matematyki, przedmiotów przyrodniczych, j. angielskiego i logopedii. Będą się one odbywały w małych przyjaznych grupach   (zaplanowane są w formie stacjonarnej).

Szkoła zostanie wyposażona w sprzęt komputerowy, pracownię przyrodniczą oraz liczne pomoce naukowe( mikroskopy, mapy, szkielety, kompasy, lornety itp.)

W marcu rozpoczęły się szkolenia dla nauczycieli . Zajęcia dla  uczniów rozpoczną się w  kwietniu 2021r. i potrwają do czerwca 2023r. Udział w projekcie wezmą wszyscy uczniowie z klas I- V. Każde dziecko będzie miało możliwość udziału w co najmniej jednych zajęciach.  W najbliższym czasie dotrą do Państwa deklaracje uczestnictwa i ogólne zasady projektu.

Jest to kolejny projekt , który wzbogaci szkołę w sprzęt i pomoce dydaktyczne oraz pozwoli uczniom rozwijać zainteresowania i uczestniczyć w atrakcyjnych zajęciach dodatkowych .

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie Gminy Przygodzice- link poniżej.

http://przygodzice.pl/asp/pl_start.asp?typ=14&sub=439&menu=440&strona=1

Renata Skorupa

dyrektor szkoły