Do 18 kwietnia przedłużono ograniczenie pracy stacjonarna przedszkoli, oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych oraz innych form wychowania przedszkolnego.

Do 18 kwietnia br. zostały przedłużone wszystkie obowiązujące zasady ograniczonego funkcjonowania szkół i placówek.

Z uwagi na nadal utrzymujący się wysoki poziom zachorowalności w kraju i konieczność zahamowania pandemii niezbędne jest przedłużenie czasowego ograniczenia funkcjonowania szkół i placówek oświatowych.

Tak jak dotychczas, ograniczona zostaje praca stacjonarna przedszkoli, oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych oraz innych form wychowania przedszkolnego z pewnymi wyjątkami. Ograniczona jest również praktyczna nauka zawodu, w tym zajęcia praktyczne dla młodocianych pracowników.

Więcej informacji o funkcjonowaniu szkół i placówek:

http://Do 11 kwietnia ograniczona zostanie praca stacjonarna przedszkoli, oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych oraz innych form wychowania przedszkolnego z pewnymi wyjątkami.

Drodzy Rodzice,

w związku z  zaostrzeniem zasad związanych z Covid-19 informuję, że oddział przedszkolny będzie miał ograniczoną działalność od 29 marca do 9 kwietnia 2021 roku.

Utworzymy  grupę dyżurującą dla dzieci  rodziców , którzy spełniają warunki zawarte w Rozporządzeniu Ministra Edukacji  i Nauki z dnia 26 marca 2021 r. w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem,
przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 .

W placówce zostanie stworzona grupa dzieci, których Rodzice spełniają warunki zawarte w Rozporządzeniu i prześlą/przyniosą wniosek/oświadczenie na pocztę s.p.przygodziczki@wp.pl

Oswiadczenie-rodzicow-o-o-zatrudnieniu-w-podmiotach-pracujacych-przy-COVID-19-1

Wszelkie zapytania proszę kierować 696465638

Życzymy Państwu i sobie zdrowia oraz szybkiego powrotu do przedszkola.

Renata Skorupa

dyrektor szkoły

 

„Żłobki i przedszkola tylko dla medyków

Ze względu na bezpieczeństwo dzieci i rodziców, zamknięte zostaną żłobki i przedszkola.  Wyjątkiem będzie sprawowanie opieki nad dziećmi pracowników medycznych i służb porządkowych (m.in. żołnierzy, funkcjonariuszy policji i straży pożarnej).

Ważne! Rodzice będą mogli skorzystać z dodatkowego zasiłku opiekuńczego.

ałalność obiektów sportowych zostanie ograniczona wyłącznie do sportu zawodowego. Wszelkie wydarzenia będą mogły się odbywać bez udziału publiczności.

W Święta Wielkanocne zostańmy w domu

Trudna sytuacja związana z COVID-19 wymaga ograniczenia naszej aktywności społecznej – także podczas zbliżających się Świąt Wielkanocnych.”

szczegóły w linku poniżej

https://www.gov.pl/web/koronawirus/od-27-marca-zmiany-w-zasadach-bezpieczenstwa