Gala stypendialna 2015

7 marca 2015 r. w Sali Wiejskiej w Przygodziczkach miało miejsce niecodzienne wydarzenie. Najlepsi uczniowie i sportowcy ze szkół naszej gminy otrzymali stypendia Wójta Gminy Przygodzice. Imprezę prowadziła dyrektor Gminnego Zespołu- Administracyjnego Szkół w Przygodzicach Barbara Duczmal.Gospodynią gali była dyrektor naszej szkoły Renata Skorupa.
Uczniowie i absolwenci Szkoły Podstawowej w Przygodziczkach wystąpili z programem artystycznym.

Na stypendium mogą liczyć uczniowie z wzorowym zachowaniem i średnią ocen co najmniej 5,3 w szkole podstawowej i 5,2 w gimnazjum oraz uczniowie, którzy zajęli pozycje medalowe w zawodach sportowych na szczeblu co najmniej wojewódzkim.
Nagroda za I półrocze dla uczniów szkół podstawowych wyniosła 300 złotych.
Wśród stypendystów znalazło się dwoje uczniów z naszej szkoły: Dominika Kaczmarek i Kasjan Kardaś.

Gratulujemy wszystkim nagrodzonym.

Galeria zdjęć – kliknij tutaj