XI Gminny Turniej Warcabowy w Przygodziczkach

Gminny Turniej Warcabowy

24 listopada 2022 roku w naszej szkole odbył się XI Gminny Turniej Warcabowy dla uczniów klas IV – VI. 4-osobowe zespoły ze wszystkich szkół naszej gminy walczyły o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej w Przygodziczkach.

W kategorii drużynowej chłopców i dziewcząt zwyciężył zespół ze Szkoły Podstawowej w Jankowie Przygodzkim, drugie miejsce zajął zespół ze Szkoły Podstawowej w Chynowej, trzecie ze Szkoły Podstawowej w Przygodzicach.

W kategorii indywidualnej dziewcząt złoty medal zdobyła Aleksandra Bieganek ze Szkoły Podstawowej w Chynowej. Srebrny medal zdobyła uczennica naszej szkoły Zuzanna Kaczmarek, brązowy również uczennica naszej szkoły Milena Kryszczak.

W kategorii indywidualnej chłopców złoty medal zdobył Piotr Lizoń ze Szkoły Podstawowej w Jankowie Przygodzkim. Srebrny medal zdobył Tymon Kliber ze Szkoły Podstawowej w Czarnymlesie. Brązowy – Jakub Kurowski ze Szkoły Podstawowej w Przygodzicach.

Dyplomy zwycięskim drużynom turnieju wręczyła dyrektor szkoły pani Renata Skorupa, a puchary i medale Międzyszkolny Organizator Sportu Szkolnego pan Sławomir Sołtysiak.

Naszą szkołę reprezentował zespół w składzie: Zuzanna Kaczmarek, Milena Kryszczak, Filip Szukalski i Jakub Plewa. Przy organizacji turnieju zaangażowane były uczennice klasy VI Jagoda Andrzejak, Maja Pilarska i Gabriela Wojtkowiak.

Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy wszystkim za udział w turnieju!